"Doğallık ve Saflıktan" Yana Olan Hayat Felsefemizin Yaşam Bulduğu Marka ÇORAL

Kemalpaşa Mahallesi

Ofis : Eceabat/Çanakkale
 

İsmetpaşa Mahallesi

Fabrika : Eceabat/Çanakkale
 

 

 

Zeytinyağı ile 2016 yılında başlayan yolculuğumuzda öncelikle bir şirket adına ihtiyacımız vardı. Araştırmalarımızda eski zamanlarda zeytinyağı üreten kişilere ‘Zeyyat’ dendiğini gördük. Ve tereddütsüz bu isimde karar kıldık. İş markamıza geldiğinde Yörüklerin kullandığı bir tabir olan ‘Çoral’ kelimesi karşımıza çıktı. Anlamındaki gizem ilgimizi çekti. Yörükler yabani zeytinden elde ettikleri ilaç değerindeki zeytinyağına ‘Çoral’ diyorlardı. Ve bu tabir bizim hedeflerimizle neredeyse birebir örtüşüyordu.” 

Öncelikli hedefimiz yüksek kalitede nitelikli ürün üretmek ve bunu dünya ülkeleri ile buluşturmak. Bunun için de her yıl imkanlarımız doğrultusunda ve doğanın bize sundukları dahilinde en iyi zeytinyağını üretmek için çalışıyoruz.  

 

Bizim için ‘’doğal ve saf’’ yaşam felsefesinin hayat bulduğu ürün…

46-65 Yaşlarında İstanbul’da doğup büyüyen ve 2016 yılında Çanakkale’de yolları kesişen iki doğa dostunun, Doğal ve saflıktan yana olan yaşam felsefelerinin hayat bulması ve insanlara aktarılması için oluşturdukları markadır Çoral..

Amacımız, tutkumuz olan zeytinyağını yüksek kalitede üretmek, ürettiğimiz bu zeytinyağı ile sofralarınıza sadece lezzet katmak değil, sağlığınıza değer katmaktır. Yüksek kalitede zeytinyağı üretmek için, zeytini en doğru şekilde hasat ederek ve işleyerek (adına Çoral üretim anayasası dediğimiz ilkelere bağlı kalarak) zeytinyağındaki sağlığa faydalı bileşenlerin sizlerle buluşmasına aracılık ediyoruz.

Style Selector

Layout Style

Background Image